
„Esküszöm, majdnem megvolt” – Janinak erotikus álma volt az egyik túlélőről
Kiss János különös mosollyal az arcán indította a reggelt, így csapattársai kérdésére elárulta, hogy erotikus álma volt az éjjel, amiben a Buhawi törzs egyik versenyzője szerepelt. A törzsön belül kisebb vita alakult ki akörül, vajon Wendy Perez jó csaj-e.
„Most volt elég” – Attila kibukott Zera újabb beszólása miatt
Nehezen indult a tutajépítés a Jarakayban. Abban azonnal megegyeztek, hogy egy katamaránt akarnak összerakni, abban viszont nem, hogy kinek a fejéből pattant ki az ötlet. Ez hatalmas feszültséget szült Albert Erika Zera és Bojnár Attila között.
„Mindent nekem kell csinálni” – Olivér kiakadt a társaira, amikor megsérült a tutajépítés közben
A Buhawi törzs kénytelen volt rosszabb minőségű alapanyagokból megépíteni a tutaját a zsákmányszerző játékhoz, de Németh Olivér eleinte még így is bizakodó volt. Ám amikor látta, hogy minden próbálkozása ellenére sem a tervei szerint mennek a dolgok, és még meg is sérült, nem bírta már tovább magában tartani az indulatait.
Kövesd az oldalunkat a Facebook-on és a Twitteren is!